۱۰ ایده منحصر به فرد برای تزئینات پرده (۲)

۱۰ ایده منحصر به فرد برای تزئینات پرده (۲)

با ایده هایی که در اینجا آورده شده است شما می توانید خیلی سریع پرده خود را از سادگی درآورید.

 

۶٫نوعی دیگر تزئین با روبان:

 

شما می توانید در بالا و پائین پرده موردنظرتان تزئینات داشته باشید، زیرا که با داشتن جزئیات بیشتر جلوه ای بهتر خواهیم داشت. در این ایده به چندین رنگ ربان و دکمه و منجوق و دانه های تسبیح نیاز دارید.

چگونه آن را بسازید:

 

· ربانها و دکمه هایی را در رنگهای مختلف خریداری کنید.
· یک خط روی عرض پارچه ترسیم کنید تا تزئینات را روی آن انجام دهید. · از لایی چسب برای چسباندن ربان روی خط صاف استفاده کنید و در بالا و پائین آن هم تزئینات را مطابق شکل انجام دهید. · برای تزئینات با شکل نامنظم می توانید از چسب استفاده کنید. برای تکمیل آن روی ربان دکمه ها را بچسبانید.

 

۷٫شاهکاری به شکل الماس:

هر اتاق را با یک سبک عالی در پرده هایتان زنده کنید. مانند این سبک الماسی. با رنگی متضاد رنگ پرده، نقش الماس ها را روی پرده ایجاد کنید.

چگونه آن را بسازید:

· اندازه الماس ها را مطابق با سلیقه تان انتخاب کنید.
· روی یک کارت نقش آن را کشیده و ببرید. · با استفاده از کارت نقش الماس را توسط مداد یا گچ روی پارچه ای سبز رنگ ایجاد کنید. سپس آنها را برش دهید. · پشت هر کدام از الماس ها را چسب ضعیفی بزنید و اجازه دهید خشک شود. · با استفاده از اتوی داغ الماسها را روی پرده موردنظر بچسبانید.

 

۸٫سبکی گلدار:

 

کاربردی جدید برای گلهای مصنوعی در این ایده در نظر گرفته شده است که فضایی دیدنی و شگرف ایجاد می کند. شما تنها باید گل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

چگونه آن را بسازید:

 

· گلهای مصنوعی را در یک رنگ و مدل که با دکور شما هماهنگ است خریداری کنید.
· ساقه گلها را از آنها جدا کنید. · گلها را روی پرده قرار داده و در جایی مناسب با چسب تفنگی بچسبانید. (حتماً برای چسب تفنگی خود محافظ داشته باشید.)

 

۹٫تزئیناتی با روسری:

روسری ها یک راه عالی برای اضافه کردن رنگ و بافت به پرده می باشند. اگر شما نتوانستید ۲ روسری در یک طرح و رنگ بیابید می توانید از دو روسری با رنگهای یکسان و طرحهای شبیه به هم استفاده کنید.


چگونه آن را بسازید:

· ۲ روسری مشابه تهیه کنید که با دکوراسیون اتاق شما هماهنگ باشد.
· آنها را به دو قسمت ببرید. · روی هم بخوابانید و سر آنها را به هم بدوزید. · در زمان لازم آنها را به بالای پرده خود بدوزید.

 

۱۰٫پارچه حریری:

 

این ایده ای بسیار شیک و جدید است که شما براحتی می توانید آن را در پرده هایتان استفاده کنید و به آنها جذابیت و زیبایی دهید.

چگونه آن را بسازید:

منبع : seemorgh

 

نظر خودتان را ارسال کنید