بهترین برند های شلوار جین از چه نوع نخی برای دوخت استفاده میکنند ؟

مقدمه

همه ما در طول سال حداقل یک یا دو شلوار جین خریداری میکنیم و این موضوع زن و مرد ندارد همچنین برای سن خاصی از مزدم نمیباشد و پوشاکی برا ی تمامی سنین است پس بهتر است با برند های معروف شلوار جین آشنا شوید تا بتوانید بهترین برند ها را خریداری کنید و ماه های طولانی از آن استفاده کنید اخیرا با توجه به نوسانات قیمت ارز و سخت گیر بودن مسئولین برای مجوز وارد کردن پوشاک خارجی بیشتر شلوار های جین  داخل بازار تولید داخل ایران هستند و حتی اگر به فروشگاهی رفتید که جنس خارجی را به فروش میرساند احتمالا غیر قانونی وارد شده است و یا برای سال های پیش بوده است زیرا اخیرا واردات اجناس خارجی ممنوع شده است بیشتر ایرانیان پوشاک خارجی را بیشتر میپسندند زیرا بر این باور هستند که در ایران هنوز برندی نتوانسته جنسی با کیفیت را روانه بازار کند اما این تصور اشتباه است زیرا در سال های اخیر بسیاری از برند های ایرانی توانسته اند نمونه هایی همانند خارجی تولید کنند و کیفیت محصولات خودشان را روز به روز بالاتر میبرند و سعی میکنند از متریال بسیار با کیفیت در دوخت شلوار ها استفاده کنند تا رضایتمندی مشتریانشان بیشتر شود در ادامه به شما بهترین برند های تولید شلوارجین را معرفی خواهم کرد همچنین متریال استفاده شده توسط این برند ها را به شما آشکار میکنیم تا اگر شما نیز دارای تولیدی کوچکی هستید نیز بتوانید از این متریال استفاده کنید تا جنسی با کیفیت را روانه بازار کنید تا جایی برای اجناس خارجی نماند .

بهترین برند های شلوار جین از چه نوع نخی برای دوخت استفاده میکنند ؟

1- پاتن جامه : این برند یکی از بهترین و معروف ترین برند های پوشاک میباشد که از 1373 کار خود را شروع کرده است واز  الیاف مصنوعی به هیچ عنوان استفاده نمیکند این برند با مد روز لباس های خود را تولید میکند همچنین کیفیت کار های دوخته شده این محصول بسیار بالاس به طوری که با نمونه های خارجی برابری میکند و دارای 18 نمایندگی در سطح کشور میباشد برند پاتن جامه از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و از متریال با کیفیت استفاده میکند برای مثال این برند از نخ دو لا کرونتکس و یا NFC استفاده میکند که از بهترین مارک های نخ دولا میباشد . شما نیز اگر تولیدی کوچکی دارید میتوانید از این نخ ها استفاده کنید .

2- برند سارک : این برند یکی از برند های با کیفیت داخلی میباشد شلوارهای جین این برند از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و دارای رنگ های متنوع و طرح های زیادی است برای مثال جین اسکینی / راسته / مام استایل / دمپا کش / بگ  میباشد . این برند قیمت مناسبی دارد که از 400 شروع میشود به خاطر قیمت مطلوبش از متریال بسیار با کیفیت استفاده میکند برای مثال از کوچک ترین چیز که نخ دوخت این شلوار میباشد را با کیفیت مصرف میکند از نخ مارک کله اسب و یا کرونتکس استفاده میکند که این دونخ نخ های مشهور در بازار هستند.

3- برند جاستیفای : این برند به تازگی در ایران معروف شده است و بیشتر حالت اسپورت گونه دارد و همه پوشاکش را در این سبک تولید میکند بیشتر شوار گشاد / مام استایل و…. تولید میکند برند جاستیفای همانطور که قیمت مناسبی دارد کیفیت بالایی نیز دارد و چون برندی نوپا است با کیفیت بالای خود مشتریانش را جذب میکند به همین دلیل در به کار بردن متریال استفاده شده در این شلوار ها حساس است و سعی میکند همیشه با کیفیت ترین متریال را استفاده کند برای مثال حتی نخی که در دوخت این شلوار ها استفاده میکند را نخی با کیفیت انتخاب میکند چون اگر جنس خوبی نداشته باشد طی یک یا دو بار شستشو از هم باز میشود تکه های پارچه و باعث نارضایتی مشتریانش میشود . مارک نخ هایی که این برند استفاده میکند مارک کله اسب و nfc مبباشد .

بهترین مارک های نخ در ایران چیست ؟

در ایران مارک هایی همچون nfc و کله اسب و یا کرونتکس / mh  از بهترین نخ های موجود در ایران میباشند همه این مارک ها چینی هستند و بدون گره میباشند و هنگام دوخت گره نمیخورند همچنین این نخ ها 100% پلیستر میباشند که به هیچ عنوان رنگ نخ با هیچ شوینده ای از بین نمیرود و جنسی بسیار مقاوم را داراست به طوری که اگر خود آن لباس پارچه اش از بین برود نخ آن از بین نمیرود .

نحوه خرید نخ هایی که این برند ها استفاده میکنند به چه صورت میباشد ؟

شما میتوانید کد نخ مورد نظر خودتون رو در سایت قماشین سرچ کنید و یا به قسمت نخ پلیستر در سایت بروید و سفارش خود را ثبت نمایید هم چنین اگر مایل هستید میتوانید در واتساپ قماشین پیام دهید و ثبت سفارش خودتان را انجام دهید تمامی رنگ های نخ دو لا و سه لا موجود میباشد اگر میخواهید از تخفیفات ویژ برخوردار شوید با شماره های قماشین تماس حاصل فرمایید . همچنین میتوانید حضوری برای خرید تشریف بیاورید . اگر در شهر تهران باشید همان روز با پیک و یا پست ( بنا به درخواست مشتری ) برایتان ارسال میشود اگر در شهرستان باشید با پست و یا تیپاکس برایتان ارسال میشود اگر حجم بار شما زیاد باشد با باربری ارسال میشود.

شماره های قماشین : 09120775562 -02155389464

پیج لوازم خرجکار و خیاطی فروشگاه : zipnakh@

نظر خودتان را ارسال کنید
دسته های محصولات


خانه
داشبورد
سبد خرید
چستجو