بهترین برند های پوشاک در ایران از چه نوع نخ هایی استفاده میکنند ؟

مقدمه

در ایران بسیاری از مردم پوشاک خارجی را از پوشاک ایرانی بیشتر قبول دارند و این  به خاطر کیفیت بالای این پوشاک میباشد اما در سال های اخیر بسیاری از برند های ایرانی پیشرفت زیادی در این زمینه داشته اند و تقریبا محصولاتشان با نمونه خارجی برابری میکند و این موضوع به این دلیل است که مواد استفاده شده در لباس را از با کیفیت ترین ها انتخاب میکنند . دلیل دیگری که مردم جنس خارجی را استفاده میکنند به این خاطر است که اصلا اطلاعی در مورد برند های با کیفیت ایرانی ندارند و نمیدانند که در ایران برند هایی با محصولات خارجی رقابت دارند . در ادامه این مقاله به شما برند های معروف را معرفی میکنم و به شما اعلام میکنم که از چه متریالی برای دوخت این پوشاک استفاده میکنند .

این موضوع طبیعی است که شما وقتی قصد خرید یک لباس را دارید به جنس و کیفیت پارچه و متریالی که در آن به کار رفته است  توجه کنید . زمانی که پوشاک خارجی وارد ایران میشود معمولا تولید کنندگان ایرانی به دنبال رقابت با این محصولات هستند تا بازار این پوشاک را از آن خود کنند و طبیعتا تنها راه مقابله با این بازار رساندن کیفیت محصولاتشان به نمونه خارجی میباشد . همچنین تولید کنندگان ایرانی قیمت را پایین تر از نمونه خارجی گذاشته اند تا مردم بیشتر از تولیدات ایرانی استفاده کنند . پس بهتر است محصولات ایرانی با کیفیت را که قیمت بسیار مناسبی دارند را خریداری کنید .

برند های ( معروف ) پوشاک ایرانی

1- اولین برند معروف هاکوپیان میباشد این برند یکی از بهترین و با کیفیت ترین برند های پوشاک میباشد . که فعالیت خودش را از سال 1349 آغاز کرده است و الان یکی از پیشگامان پوشاک آقایان میباشد بیشتر پوشاک این برند کت و شلوار و لباس مردانه میباشد این برند از الیاف طبیعی برای دوخت محصولاتش استفاده میکند همچنین متریالی که استفاده میکند حتی از کوچک ترین آن که نخ میباشد را از با کیفیت ترین متریال میباشد نخی که برند هاکوپیان استفاده میکند نخ المانی میباشد نخ المانی یکی از بهترین برند های نخ در ایران است .

2-دومین برند معروف پوشاک در ایران نوین چرم میباشد . این برند در زمینه تولید لباس و کفش و کیف کاملا چرم میباشد همچین این برند در زمینه تولید ست کلاه و دستکش و کت پسرانه چرم نیز فعالیت دارد برند نوین چرم از بهترین متریال استفاده میکند  به طوری که حتی از کوچک ترین چیز که نخ میباشد را با کیفیت استفاده میکند نخی که این برند استفاده میکند نخ ترک مارک هازال میباشد میباشد که از مارک هازال میباشد .

3- سومین برند نیکو تن پوش میباشد این برند فعالیتش را از سال 1376 شروع کرده است زمینه فعالیت این مجموعه در حیطه لباس زیر و جوراب و لباس راحتی میباشد این برند کیفیت بالا را با قیمت بسیار مناسب ارائه میکند . این برند از متریال بسیار با کیفیت استفاده میکند و نخی که این برند استفاده میکند نخ ترک میباشد . نخ های ترک گریو از با کیفیت ترین نخ های موجود در ایران میباشد . این برند با نمونه های خارجی رقابت میکند و بسیاری از تندیس های حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرده است .

4- برند معروف دیگری که میخواهیم برای شما معرفی کنیم برند تولیکا میباشد . این برند در زمینه تولید پوشاک زنانه فعالیت دارد و فعالیت خود را از سال 1371 شروع کرده است  این برند متریال استفاده شده از جمله زیپ , دکمه , نخ , پارچه را زیر نظر کارشناسان و تایید آن ها استفاده میکند این برند همچین در زمینه لباس رسمی برای بانوان نیز فعالیت دارد محصولات این برند به اروپا و کشور های خارجی نیز ارسال میشود . نخ مورد استفاده در این محصولات این برند از نخ ترک و نخ کله اسب میباشد .

مارک های نخ مورد استفاده این برند ها از چه نوع مارکی  است ؟

به طور کلی اگر بخواهیم تمامی مارک هایی که این برند ها استفاده میکنند را بگوییم به ترتیب نخ مارک کله اسب / کرونتکس / نخ گریو ترک میباشد . فروشگاه قماشین تمامی این نخ ها را موجود دارد و همچنین این برند ها مانند هاکوپیان و نوین چرم نخ و متریال خود را از فروشگاه قماشین تهیه میکنند . در فروشگاه قماشین کلیه رنگ های نخ پلیستر و نخ ترک موجود میباشد که حدود 700 رنگ میباشد و مارک این نخ ها کله اسب و کرونتکس میباشد . فروشگاه قماشین این نخ ها را با قیمت بسیار مناسب به تولیدی های لباس و پوشاک عرضه میکند و این نخ ها را زیر قیمت بازار به شما تولیدی های لباس ارائه میکند . میتوانید تمامی رنگ های این نخ هارا در سایت قماشین مشاهده کنید و برا اساس رنگ لباستان رنگ مورد نظر خود را پیدا کنید .

نحوه خرید این نخ ها در فروشگاه قماشین

شما میتوانید برای خرید این نخ ها در سایت قماشین ثبت سفارش کنید و یا به واتساپ قماشین پیام دهید تا سفارشتان را ثبت نمایند . همچنین برای بهره مندی از تخفیفات قماشین میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .  ( 09120775562- 02155389464 )

اگر در تهران باشید همان روز با پیک و یا پست  برایتان ارسال میشود و یا اگر در شهرستان باشید طی یک یا دور روز کاری به دستتان میرسد .

نظر خودتان را ارسال کنید