معرفی شرکت سوزن اورگان ژاپن و محصولاتش

پیام رئیس جمهور ژاپن به شرکت اورگان

از زمانی که به عنوان تولیدکننده سوزن های گرامافون در توکیو در سال 1920 تاسیس شدیم organ.edle.itd  عمیقا مورد اعتماد و حمایت اورگان قرار گرفته ایم . همواره توسعه فناوری در بازار جهانی مورد توجه بوده است در حال حاضر برند مشتریان ما در سراسر جهان است ما نه تنها در زمینه های صنعتی و سوزن خیاطی خانگی و سوزن ماشین بافندگی و سوزن نمدی بلکه در زمینه قطعات الکترونیکی و دقیق که توسط شرکت های وابسته به ما تولید میشوند به پیشرفت رسیده ایم . ما به پیشرفت بیشتر فناوری سیستم و توسعه منابع انسانی ادامه خواهیم داد و واقعا متهد خواهیم بود که اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما محصولاتی را با نوآوری دریافت میکنند تا نیاز هایشان را در قرن 2021 برآورده کنند .چیزی که هرگز تعقیر نمیکند این است که قلب و روح خود را در تک تک سوزن هایی که به مشتریان در سراسر جهان تحویل میدهیم بریزیم .تحت این اعتقاد ما به تلاش برای ایجاد ارتباط بهتر با مشتریان خود از طریق محصولات و خدمات با کیفیت خود ادامه خواهیم داد.

تاریخچه شرکت

ضمن احترام  به تاریخ خود به عنوان یک تولید کننده سوزن با فناوری های منحصر به فرد بینشی را نسبت به بازار ها و خواسته های جامعه توسعه خواهیم داد و با صداقت به آن ها پاسخ میدهیم آرزوی ما این است که شرکتی باشیم که این فعالیت های شرکتی منجر به رشد و شکوفایی شرکت – کارکنان و مشتریان آن و ایجاد چرخه مثبت مستمر شود .در لوگوی علامت تجاری ما از ارتباط گرامافون با موسیقی حرکات موزون چرخ خیاطی ( از آنجایی که سوزن چرخ خیاطی دومین محصول ما بود ) و نحوه طبیعی و آشنا بودن کلمه به نظر میرسد با تشکر از مشتریان و حامیان ما به عنوان برند های برتر جهانی در صنعت سوزن سازی شناخته میشوند با این نام ها ( lady & organ و دستگاه organ ( در سراسر جهان بسیار مورد اعتماد هستند .

شعارشرکت اورگان

قلب و روح خود را در تک تک سوزن هایی که به مشتریان در سراسر جهان تحویل میدهیم بریزیم

 

 

اطلاعاتی در مورد شرکت اورگان

این شرکت از زمانی که در سال 1920 تاسیس شده است به نام organ edle.co.itd نامگذاری شده است دفتر مرکزی شرکت اورگان در ژاپن به آدرس maeyama.ueda-shi.nagano-ken-386-1436  است اگر بخواهیم به طور کلی سرمایه این شرکت را تخمین بزنیم مبلغ 300 میلیون ین میباشد .این شرکت دارای 204 کارمند از مارس 2020 میباشد . رئیس و مدیر عامل شرکت اورگان شخصی به نام ماسوجیما ریوسوکه است .فعالیت های تجاری این شرکت اعم از برنامه ریزی – طراحی و فروش انواع سوزن چرخ خیاطی -سوزن نمدی و قطعات پروپ میباشد . تلفن شرکت اورگان ( +81-268-38-3111 )

اطلاعات شخصی جمع آوری شده توسط شرکت اورگان

شرکت اورگان اطلاعات شخصی را در قالب نام مشتری – وابستگی شغلی -عنوان شغلی- آدرس -شماره تلفن -آدرس ایمیل -جنسیت -تاریخ تولد را جمع آوری میکند .

شرکت اورگان از اطلاعات شخصی که از مشتریان به دست می آورد برای اهداف زیر استفاده میکند .

1- تحویل محصولات سفارش داده شده توسط مشتری و ارائه خدمات مرتبط

2- پس از کسب رضایت مشتری شرکت اورگان اعمال زیر را انجام میدهد .ارائه اطلاعات در مورد محصولات و خدمات شرکت – ارسال ایمیل یا مطالب برای پاسخ به سوالات و ارسال اطلاعیه ها

نکته ای که در مورد این شرکت میباشد این است که که مشتریان میتوانند در هر زمان رضایت خود را پس بگیرند .

این شرکت اطلاعات شخصی دریافتی از مشتری را به درستی مدیریت میکند و طبق قوانین این شرکت نباید اطلاعات شخصی را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار دهد مگر در موارد زیر یک اینکه رضایت مشتری دریافت شود مشتری در هر زمان میتواند رضایت خود را پس بگیرد در دومین مورد هنگامی که افشای اطلاعات شخصی مشتری به یک فروشنده یا شرکتی که متاغ به شرکت اورگان میباشد ملزم بخ ارائه خدماتی است که مشتری درخواست میکند و در سومین مورد این است که زمانی که طبق قانون نیاز به افشای اطلاعات شخصی وجود دارد . و زمانی که برای حفاظت از جان و دارایی یک مشتری رسیدگی به اطلاعات شخصی خارج از هدف استفاده از آن ضرورری است و کسب رضایت آن شخص دشوار است .

 

 

 

 

محصولاتی که از شرکت اورگان که در فروشگاه قماشین به فروش میرسد.

برای مشاهده محصول روی تصاویر کلیک نمایید .

انواع سوزن چرخ های صنعتی راسته دوز (ِdb )

سوزن db شماره 11 ژاپن

سوزن راسته ژاپن 14

سوزن دیبی نمره 18 اورگان ژاپن

انواع سوزن های چرخ میاندوز صنعتی ( DV )

 

سوزن چرخ میاندوز

انواع سوزن های چرخ زیگزال یا سردوز ( DC )

 

سوزن زیگزال 11

سوزن زیگزال ژاپنی 14

انواع سوزن های چرخ خانگی ( HA )

 

 

نظر خودتان را ارسال کنید