پرده منزل ( شبنم قلی خانی ) از چه نوع پارچه ای میباشد ؟

مقدمه

امروزه پارچه های زیادی برای دوخت پرده وجود دارد ولی به طور کلی عده ای پارچه های مخمل را بیشتر میپسندند . پرده یکی از مهم ترین  ابزار ها در زیبایی دکوراسیون داخلی می باشد انتخاب درست و مناسب پارچه اولین گام برای زیبایی بیشتر پرده میباشد. پارچه ایی باید انتخاب شود ک ماندگاری -سهولت در شیوه نگهداری همچنین قیمت مناسب و مناسب برای محلی ک برای آن پرده نصب میشود باشد. اولین پارچه مخمل ابتدا در کشور مصر بافته شده است که از آن برای لباس ها استفاده میکردند و بعد ها از این پارچه در صنعت دکوراسیون داخلی نیز استفاده شد .

پرده منزل شبنم قلی خانی از پارچه مخمل کالیفرنیا و حریر ساده میباشد . دلیل انتخاب این پارچه ها توسط خانم قلی خانی به خاطر لطافت و کیفیت بالا و هم چنین شیک و لوکس بودن این پارچه ها میباشد .

پارچه کالیفرنیا از نوع پارچه های مخمل به شمار میرود پارچه های مخمل به خاطر لطافت و شیوه بافت مصارف گوناگونی دارد . در دکوراسیون داخلی از مخمل بسیار استفاده میکنند . پارچه مخمل به دلیل اینکه حس لوکس بودن و شیک بودن و اشرافیت را به محیط منتقل میکند برای پرده استفاده میشود به طوری که حتی در کوسن مبل و روتختی هم استفاده میشود این پارچه در عرض 3 و 1.5 بافته میشود از عرض 3 متر آن بیشتر برای پرده و از عرض 1.5 آن برای روتختی استفاده میشود . این پارچه به علت ضخامت بالا نیازی به زیر پرده ای ندارد و شما از صرف هزینه برای زیر پرده ای بی نیاز میشوید این پارچه دو رو نیست و بیشتر برای دکور پرده استفاده میشود. همچنین این پارچه به قدری لطیف میباشد که زمانی که مشتریان این پارچه را لمس میکنند همانجا تصمیم به خریداری آن میکنند .مزایای این پارچه به همینجا ختم نمیشود این پارچه به علت مات بودن و مخمل بودن آن طرفداران زیادی پیدا کرده است .و به خاطر همین ویژگی ظاهری لوکس و شیک به خانه شما میدهد  .و علت استفاده آن به خاطر لطافت بی نظیر آن میباشد . شما میتوانید از این پارچه در پرده ویلا نیز استفاده کنید زیرا بسیار مقاوم در برابر نور آفتاب میباشد .

پارچه مخمل کالیفرنیا را میتوانید همراه حریر ساده استفاده کنید پرده خانه خانم قلی خانی نیز از همین ترکیب میباشد زیرا هم در زمستان  به خاطر ضخامت مناسب میباشد و هم حریر ساده در تابستان روشنایی را به داخل خانه منتقل میکند پارچه حریر ساده کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب  ومقرون به صرفه دارد  این  پارچه  رنگ بندی روشن و زیبایی دارد که با رنگ مبل و یا کاغذ دیواری که در خانه دارید ست میشود .

 ( مزایای پارچه مخمل کالیفرنیا  )

1- لطافت بسیار بالا —–2- لوکس و شیک بودن ——3- ضخامت بالا ——4- مات بودن آن ——5- قیمت مناسب ——-6- درخشندگی و کیفیت بالا ——7- رنگبندی بسیار بالا – 8- محصول کشور چین

9- وزن مناسب ——-10 – نور را از خود عبور نمیدهد —-11 -به هیچ عنوان چروک نمیشود —–12 – عایق سرما و گرما——-13 – قابلیت چاپ طرح روی آن —14- ایستایی بسیار بالا

 

—————————-نمونه ترکیب مخمل کالیفرنیا با حریر ساده——————————-

 

 ( ست کردن پرده کالیفرنیا با رو تختی  )

شما میتوانید پرده اتاق خواب خود را با پارچه مخمل کالیفرنیا بزنید و هم زمان از رنگ همان پارچه برای رو تختی استفاده کنید با این کار یک تیر و دو نشان میزنید . اگر دیزاین اتاق خواب خود را با پارچه مخمل انتخاب کنید ظاهری فوق العاده لوکس را به اتاق شما میدهد . 

 

                                               

نحوه دوخت پارچه کالیفرنیا

نحوه دوخت این پارچه به صورت پانچ است یعنی بهتر است که به صورت پانچ دوخته شود زیرا به راحتی شسته میشود و همچنین با این دوخت زیباتر میشود . در فروشگاه قماشین نوار پرده این نوع دوخت نیز موجود میباشد که اگر خرید این پارچه را از فروشکاه قماشین داشته باشید و دوخت آن را فروشگاه قماشین انجام دهد نوار پرده به همراه حلقه به شما رایگان داده میشود .

فروشگاه قماشین صفر تا صد دوخت و فروش پارچه را انجام میدهد در ادامه  این مقاله نحوه سفارش را میتوانید ببینید .

 

روش نگهداری از پارچه مخمل چیست ؟

اولین قدم برای نگهداری از پارچه مخمل  انتخاب شوینده با کیفیت میباشد یک شوینده خوب باید ملایم و دارای قابلیت ثبات رنگی باشد .  همچنین برای دوخت این پارچه سوزن مناسبی را باید انتخاب کنید معمولا شماره 14و 16 سوزن های عالی برای دوخت میباشد .تنها عیب این پارچه ها این است که نباید در خانه شسته شوند و حتما باید به خشکشویی تحویل داده شود . اگر میخواهید در خانه شستشو را انجام دهید حتما با آب سرد و یا ولرم و با نرم کننده لباس استفاده کنیید .

 

  نحوه خرید پارچه کالیفرنیا از فروشگاه قماشین

برای خرید این پارچه میتوانید در سایت قماشین ثبت سفارش کنید و یا حضوری جهت دیدن کالیته پارچه تشریف بیاورید . همچنین میتوانید برای از نزدیک دیدن رنگبندی این پارچه به واتساپ قماشین پیام دهید تا کد مورد نظر پارچه خود را با خیال راحت انتخاب بفرمایید .

شماره های قماشین

09120775562- 02155389464

پیج اینستاگرام قماشین

ghomashin @

زمان ارسال پارچه کالیفرنیا در فروشگاه قماشین 

زمان ارسال پارچه پرده ای در فروشگاه قماشین در شهر تهران یک تا دو روز کاری میباشد و برای شهرستان ها دو تا سه روز زمان میبرد

نحوه ارسال  این پارچه در فروشگاه قماشین 

در شهر تهران به وسیله اسنپ موتوری و یا الوپیک میباشد البته به حجم محصول بستگی دارد و برای شهرستان ها به وسیله باربری و پست و تیپاکس ارسال میشود البته به شهر و ابعاد محصول بستگی دارد

برای خرید به صورت عمده میتوانید با شماره های 02155389464 و 09120775562 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظر خودتان را ارسال کنید