فروش انواع پارچه حسینیه و هیئت ها در فروشگاه قماشین

فروش انواع پارچه حسینیه و هیئت ها در فروشگاه قماشین

با نزدیک شدن به محرم و ماه صفر بسیاری از حسینیه ها و هیئت ها به دنبال یک پارچه ضخیم و مناسب برای برپایی هر چه زیباتر این مراسمات هستند . در این مقاله میخواهم به شما انواع پارچه هیئتی موجود در قماشین را به شما توضیح دهم تا با همه آن ها آشنا شوید و انتخاب مطمئن تری داشته باشید . بهترین پارچه ها و ارزان ترین آن ها در فروشگاه قماشین موجود میباشد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در مورد این پارچه  ها و برخورداری  از تخفیفات ویژه با شماره های قماشین تماس حاصل فرمایید . ( 09120775562- 02155389464 )

چه پارچه هایی برای حسینیه ها  و سیاهی محرم به کار میرود ؟

انواع مختلفی از پارچه ها برای مساجد و حسینیه ها وجود دارد که هرکدام ویژگی های منحصرد به فرد خود را دارند . فروشگاه قماشین به شما پارچه های تریگالت – هازان -گونی بافت – شانل را پیشنهاد میدهد . در ادامه مزایای و معایب هر کدام از پارچه ها را برای شما توضیح خواهم داد . شما میتوانید با توجه به نیاز خود و قیمت آن ها انتخاب کنید .

1- اولین پارچه ایی که به شما پیشنهاد میکنیم پارچه شانل ساده میباشد . برای شما سوال پیش می آید که چرا این پارچه را پیشنهاد کرده ایم ؟ این پارچه در عرض 3 متر میباشد و فوق العاده ضخیم میباشد . این پارچه چروک نمیشود و در نور آفتاب رنگ اولیه خود را از دست نمیدهد . پر طرفدار ترین رنگ های آن که در حسینیه استفاده میشود رنگ سبز روشن و تیره و مشکی میباشد . این پارچه وزن زیادی ندارد و مناسب برای مساجد است . همچنین این پارچه از قیمت بسیار عالی برخوردار میباشد و حالت مخملی دارد که زیبایی آن را دوبرابر کرده است . این پارچه در طاقه های 25 متری نیز به فروش میرسد. این پارچه در ایران بافته شده و در ایران نیز رنگ و تکمیل گردیده است. همچنین روی این پارچه میتوانید متن دلخواه خود را چاپ کنید .

2- دومین پارچه پیشنهادی ما به شما پارچه گونی بافت ساده میباشد . این پارچه ضخامت بالایی دارد .از مزایای این پارچه این را میتوان گفت که دارای تنوع رنگی بالایی میباشد . دارای عرض 3 متر میباشد که بسیار مناسب فضای تکیه ها میباشد .در روی این پارچه هر متنی که میخواهید را میتوانید چاپ کنید . این پارچه دارای تناژ های مختلف در رنگ سبز میباشد که دست شما را باز گزاشته است که بهترین رنگ مورد نظر خود را پیدا کنید . این پارچه به علت ارزان بودن و کیفیت فوق العاده عالی بهترین گزینه برای کسانی است که میخواهند هم هزینه کمتری داشته باشند و هم کیفیت بالا را تجربه کنند  . این پارچه چروک نمیشود و ایستایی بالایی دارد و میتواند ظاهری زیبا و متفاوت به حسینیه و مساجد شما دهد.

3- سومین پارچه با کیفیت که در مساجد میتوانید استفاده کنید تریگالت یا همان ساتن چروک میباشد.پارچه تریگالت چروک عرض ۳متر یا به اصطلاح ساتن چروک پارچه ای است که در عرض ۳ متر بافته میشود و حدود ۶۰ رنگ دارد که در کشور خودمان این پارچه بافته و تکمیل میشود . این پارچه بعد از بافت توسط دستگاه هایی چروک میشود و در کل این پارچه به چروک بودن نیز معروف میباشد .از این پارچه میتوانید در فضای تکیه و کاور صندلی های آن جا استفاده کنید . این پارچه به وفور برای  دوخت سجاده به کار برده میشود .

4- چهارمین پارچه ی مناسب هیئت هازان میباشد . این پارچه در رنگ های متنوع موجود میباشد از این پارچه میتوانید در پرده مساجد و حسینیه ها استفاده کنید . این پارچه نور را عبور نمیدهد و در عرض 3 متر میباشد که بسیار مناسب مساجد میباشد . استفاده از پارچه پرده ایی مناسب برای مساجد باعث رنگ و لعاب دادن به فضای معنوی مکان های مذهبی میشود.

پرفروش ترین پارچه هیئتی چه نام دارد ؟

پرفروش ترین پارچه برای حسینه پارچه شانل ساده میباشد زیرا از باکیفیت ترین و ضخیم ترین پارچه ها میباشد و رنگ سبز و مشکی آن طرفداران زیادی دارد .

 

فروش انواع پارچه مخصوص محرم در فروشگاه قماشین

فروش انواع پارچه مخصوص محرم در فروشگاه قماشین

هنگام خرید پارچه برای حسینیه به چه نکاتی باید توجه کرد ؟ 

نکاتی که باید توجه کرد این است که پارچه انتخابی شما ضخیم باشد که در اثر نور زیاد و شستشوی مکرر آسیب نبیند و همچنین مقاوم باشد در برابر افتاب زیرا این پارچه ها در طی مراسمات . زیاد در معرض آفتاب هستند پس باید ضخیم باشند و از کیفیت بالایی برخوردار باشند که در اثر آفتاب رنگ آن ها تعقیر نکند . دومین نکته ایی که باید توجه کرد این است که پارچه انتخابی کیفیت چاپ بالا داشته باشد تا از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشید .بعضی از پارچه ها قابلیت چاپ دیجیتال را دارندکه باعث میشود نوشته از هر دو طرف دیده شود که هنگام خرید حتما از فروشنده در این بابت سوال فرمایید .

نحوه خرید پارچه هیئتی در فروشگاه قماشین 

برای خرید میتوانید هر پارچه ایی که انتخاب کرده ایید را در سایت جستجو کنید و پس از انتخاب رنگ سفارش خود را ثبت نمایید . همچنین برای خرید عمده این پارچه ها و برخورداری از تخفیفات ویژه قماشین میتوانید با شماره های قماشین تماس حاصل فرمایید . ( 09120775562 – 02155389464 ) اگر شما در تهران باشید با اسنپ و یا وانت سفارش شما ارسال خواهید شد که یک روز طول میکشد . و اگر شهرستان هستید با تیپاکس برایتان ارسال میشود که دو یا سه روز کاری زمان میبرد .

فروش پارچه شانل در فروشگاه قماشین

فروش پارچه شانل در فروشگاه قماشین

 

 

نظر خودتان را ارسال کنید