معرفی انواع صابون خیاطی ایرانی و خارجی

معرفی انواع صابون خیاطی ایرانی و خارجی

صابون های خیاطی به طور کلی به چند دسته تقسیم میشوند و اگر بخواهیم در مورد کاربرد صابون ها بگوییم باید گفت که این صابون ها برای خط کشی روی انواع ‍پارچه ها مورد استفاده قرار میگیرند. و بعد از خط کشی میتوان ان ها را به راحتی پاک کرد .از مزیت دیگر صابون های خیاطی اگر بخواهیم بگوییم باید به روان بودن صابون ها اشاره کرد . روان بودن صابون ها باعث این میشود که عملیاط خط کشی روی پارچه ها با دقت و سرعت بیشتری انجام شود . صابون های خیاطی در داخل ایران و در خارج ایران تولید میشوند . ما چند دسته صابون خیاطی داریم . به یک سری ها صابون گچی مییگویند و به اصطلاح مل خیاطی نیز گفته میشود . و به یک سری های دیگر که اکثرا وارداتی هستند خاصیت گچی بودن ندارن .بیبشتر مصرف صابون ها در ایران مربوط به تولیدات داخل یا همان مل های گچی میشود که توسط چندین کارخانه تولید میشوند که اگر بخواهیم چند نمونه از این صابون ها را نام ببریم باید به صابون عرب و صابون کوک و صابون صنام نام برده شوند . و اگر بخواهیم از صابون های خارجی نام ببریم باید به صابون مارک کریر و صابون مارک پاندا را نام ببریم . در ادامه میخواهیم صابون ها را به صورت جدا گانه معرفی کنیم .

صابون مارک پاندا ( چین )

این صابون محصول کشور چین میباشد و جزو صابون های بسیار با کیفیت بازار هست . در هر کارتن از این صابون 40 جعبه وجود دارد و در هر جعبه 50 عدد صابون وجود دارد . وزن هر جعبه 50 تایی صابون 150 گرم میباشد و هر عدد از این صابون ها یک مربع 4*4 سانتیمتری هست . این صابون ها در رنگ سفید موجود میباشد .

صابون مارک کریر ( ترکیه )

صابون کریر ( cariyer ) یکی از صابون های پر طرف دار و پر مصرف بازار میباشد این صابون همانند صابون پاندا میباشد و تفاوتی که دارداین صابون در رنگ های مختلفی موجود میباشد و در بسته بندی 100 تایی و 20 تایی موجود میباشد و در هر بسته رنگ های صابون ها به زرد و ابی و سفید و صورتی تقسیم میشود .

صابون (مل گچی ) مارک صنام ( ایران )

این صابون یا همان مل گچی ساخت کشور ایران میباشد و جنسی همانند گچ دارد . در هر کارتن از این صابون 40 جعبه میباشد و در هر جعبه 10 عدد از این صابون قرار دارد . این صابون معروب به روان بودن میباشد .

مل عرب ( صابون عرب )

صابون عرب در تهران تولید میشود و ذر هر جعبه چند رنگ صابون موجود میباشد . این صابون صابون نسبتا با کیفیتی میباشد که طرفداران خاص خودش را دارد.

مل کوک ( صابون کوک )

این مل در شهر اصفهان تولید میشود و در هر جعبه از این مل یا صابون 10 عدد صابون و در هر کارتن 40 جعبه مل قرار دارد.  این صابوون محصول کشور ایران شهر اصفهان میباشد . این صابون محصول نسبتا با کیفیتی میباشد .

 

نظر خودتان را ارسال کنید